RENKLÓDY, MIRABELKY


ALTHANOVA RENKLÓDA/

PODNOŽ MYROBALÁN

PLOD JE VELKÝ, KULOVITÝ, SVĚTLE FIALOVÝ S VÝRAZNÝM FIALOVO ČERVENÝM LÍČKEM NA OSLUNĚNÉ STRANĚ. DUŽNINA JE SYTĚ ŽLUTÁ AŽ OKROVÁ DLE ZRALOSTI, SLADKÁ AŽ VEELMI SLADKÁ, AROMATICKÁ. VHODNÁ K VŠESTRANNÉMU POUŽITÍ. ZRAJE V SRPNU. 

- CENA 180,-

Altahanova

ONTARIO/

MYROBALÁN

PLOD JE STŘEDNĚ VELKÝ, VEJČITÉHO TVARU. ZÁKLADNÍ BARVA JE ZLATOŽLUTÁ, S JEMNÝM LÍČKEM NA OSLUNĚNÉ STRANĚ. DUŽNINA JE ORANŽOVÁ, ŠŤAVNATÁ, VELMI SLADKÁ, VOŇAVÁ, AROMATICKÁ, VELMI DOBŘE ODLUČITELNÁ OD PECKY. 

- CENA 180,-

 Ontario

OULINSKÁ/

PODNOŽ MYROBALÁN

ŽLUTOMASÁ ODRŮDA RYNGLE, VELMI ÚRODNÁ, SAMOSPRAŠNÁ. PLOD JE STŘEDNĚ VELKÝ, KULATÁ, ZELENOŽLUTÉ BARVY. DUŽNINA JE AROMATICKÁ, SLADCE NAKYSLÁ POZDĚJI VELMI SLADKÁ. VHODNÁ DO VŠECH POLOH. 

- CENA 180,-

 Oulinska

MALVAZINKA/

PODNOŽ  MYROBALÁN

PLOD JE VELKÝ, KULATÝ, TMAVĚ RŮŽOVÉ BARVY S OJÍNĚNÍM. DUŽNINA ŽLUTÉ BARVY JE VELMI ŠŤAVNATÁ, NAVINULE SLADKÁ, AROMATICKÁ. VELMI ATRAKTIVNÍ. 

- CENA 180,-

Malvazinka

MIRABELKA NANCYSKÁ/

PODNOŽ MYROBALÁN

PLOD JE MALÝ, KULOVITÝ, ŽLUTÉ BARVY S OJÍNĚNÍM. DUŽNINA JE ŽLUTÁ, MĚKKÁ, SLADKÁ AŽ VELMI SLADKÁ, AROMATICKÁ. VELMI ÚRODNÁ ODRŮDA, PLODY JSOU PRAVIDELNĚ NA CELÝCH VÝHONECH - DÍKY SAMOSPRAŠNOSTI. DŮLEŽITÝ JE PROSVĚTLOVACÍ TÝDEN. VHODNÁ ZEJMÉNA NA VÝROBU MARMELÁD A KVASŮ - PLODY DOSAHUJÍ VYSOKOU CULERNATOST. 

 - CENA 180,-

 Mirabelka-nancyska


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.