ODRŮDY LETNÍCH JABLONÍ 

- DARIA

ČERVENÉ KULOVITĚ PROTÁHLÉ PLODY, SAMOSPRAŠNÁ, ÚRODNÁ, ZRAJE V SRPNU, KONZUMNÍ IHNED, SLADKÁ, AROMATICKÁ KRÉMOVÁ DUŽNINA.

- CENA 150,-

 Daria

- DISCOVERY

ZÁKLADNÍ BARVA SLUPKY JE ŽLUTOZELENÁ, PŘEKRYTÁ VÍNOVĚ ČERVENOU ROZMYTOU BARVOU,  DUŽNINA JE BÍLÁ, SLADCE NAVINULÁ. PLOD JE PLOŠE KULOVITÝ, ZRAJE OD PRVNÍ POLOVINY SRPNA DLE NADMOŘSKÉ VÝŠKY. VELMI DOBŘE SE TVARUJE, TVOŘÍ PRAVIDELNÉ KORUNY. 

- CENA 150,-

 

-HANA

PLODY JSOU KULOVITÉ S MÍRNÝM ŽEBROVÁNÍM, TMAVĚ ČERVENĚ ŽÍHANÉ, DUŽNINA BÍLÉ BARVY A AROMATICKÁ, VÝBORNÁ. ZRAJE V SRPNU DLE POLOHY. 

- CENA 150,-

 

- JULIA

Julia

- PLOD JE PLOŠE KULOVITÝ, ZÁKLADNÍ SVĚTLEZELENÁ PŘEKRYTÁ ROZMYTOU TMAVOU ČERVENÍ, DUŽNINA JE BÍLÁ, SLADCE NAVINULÁ, S JEMNÝM AROMA. ZRAJE V ČERVENCI AŽ SRPNU DLE PĚSTITELSKÉ POLOHY. TOLERANTNÍ STRUPOVITOSTI, ODOLNÁ PADLÍ. 

- CENA 150,-

- CRONCELSKÉ

- PLOD JE VELKÝ, ZELENOŽLUTÝ, S VÝRAZNÝMI LENTICELAMI, DUŽNINA BÍLÁ, KŘUPAVÁ, AROMATICKÁ 

- CENA 180,-

- MANTET

TMAVĚ VÍNOVĚ ČERVENÉ ŽÍHANÉ, PLOD PROTÁHLÉHO TVARU S VÝRAZNÝMI ŽEBRY, BÍLÁ DUŽNINA JE AROMATICKÁ, SLADCE NAVINULÁ

- CENA 150,- 

- MIO

PLOŠE KULOVITÝ PLOD, ZELNOŽLUTÁ ZÁKLADNÍ BARVA JE PŘEKRYTA TMAVĚ ČERVENOU BYRVOU, DUŽNINA BÍLÁ, JEMNĚ NAVINULÁ, POZDĚJI SLADCE NAVINULÁ, AROMATICKÁ. VHODNÝM OPYLOVAČEM JE DISCOVERY. 

- PRŮSVITNÉ LETNÍ 

Granny-smith

- PLOD PROTÁHLÉHO TVARU S JEMNÝMI ŽEBRY, ZELENÉ POZDĚJI ŽLUTOZELENÉ AŽ KRÉMOVÉ BYRVY, DUŽNINA BÍLÁ, VELMI JEMNÁ, NAVINULE SLADKÁ, S VELMI JEMNOU SLUPKOU. MRAZUODOLNÁ ODRŮDA. ZRAJE OD KONCE ČERVENCE - DLE POLOHY. 

- CENA 150,-