ODRŮDY


ANGOLD 

Angold

 

PLOD JE KUŽELOVITĚ PROTÁHLÝ, VELKÝ, ZELENOŽLUTÁ ZÁKLADNÍ BARVA JE PŘEKRYTA ROZMYTĚ ČERVENÝM ŽÍHÁNÍM. DUŽNINA JE KRÉMOVÁ, PEVNÁ, NAVINULE SLADKÁ, AROMATICKÁ, ŠŤAVNATÁ. 

- CENA 150,- 

 

BOHEMIA®  

Bohemia

PLOD JE VELMI VELKÝ, KULOVITÉHO TVARU, SLUPKA JE TENKÁ, ZELENOŽLUTÉ BARVY, PŘEKRYTÁ VÝRAZNOU ROZMYTOU ČERVENOU BARVOU. DUŽNINA KRÉMOVĚ ORANŽOVÁ, SLADKÉ CHUTI S VÝRAZNÝM AROMA, ŠŤAVNATÁ. PLODÍ NA DLOUHÉM DŘEVĚ - NESNESE HLUBOKÝ ŘEZ. VHODNÁ DO VŠECH OBLASTÍ. 

- CENA 150,-

 

BRAEBURN®

Braeburn

PLOD JE VYSOCE PODLOUHLÉHO TVARU DO KUŽELE, VELKÝ. SLUPKA JE HLADKÁ, ŽLUTOZELENÁ ZÁKLADNÍ BARVA JE PŘEKRYTA ČERVENÝM ŽÍHÁNÍM. DUŽNINA JE KRÉMOVĚ ŽLUTÁ, TUHÁ, SLADCE NAVINULÁ, STŘEDNĚ ŠŤAVNATÁ. VELMI DOBŘE SE SKLADUJE, NETRPÍ OTLAKEM PLODŮ. VHODNÁ DO TEPLÝCH A STŘEDNÍCH OBLASTÍ - PLETIVA DLOUHO VYZRÁVAJÍ.

- CENA 150,-

 

BOJKOVO

- CENA 180,-

BOSKOPSKÉ 

PLOD JE KULOVITÝ, ZELENOŽLUTÁ BARVA S VÝRAZNĚ RZIVOU SLUPKOU. DUŽNINA JE KRÉMOVÁ, SLADKÁ. ODOLNÁ CHOROBÁM A ŠKŮDCŮM. 

- CENA 180,-

 

FLORINA

 

PLOD JE VELKÝ, KULOVITÉHO TVARU S VÝRAZNÝM ŽEBROVÁNÍM. ZELENOŽLUTÁ BARVA JE PŘEKTRYTA PUPRPUROVĚ ROZMYTOU ČERVENÍ. DUŽNINA KRÉMOVÉ BYRVY JE KŘEHKÁ, NASLÁDLÁ, VOŇAVÁ. SKLIZEŇ V ZÁŘÍ AŽ ŘÍJNU, SKLADOVAT LZE DO ÚNORA. 

- CENA 150,-

Elstar

 

KARNEVAL®

PLODY JSOU PLOŠE KULOVITÉ, ZELENÁ ZÁKLADNÍ BARVA JE PŘEKRYTA VÝRAZNÝM KARMÍNOVÝM ŽÍHÁNÍM. DUŽNINA JE BÍLÁ, CHRUPLAVÁ, SLADCE KYSELÁ, AROMATICKÁ. VELMI ATRAKTIVNÍHO VZHLEDU. 

- CENA 150,-

Karneval

 

GALA MITCHGLA®

 

Gala

 

PLOD JE STŘEDNĚ VELKÝ, KULOVITÝ, S JEMNÝMI ŽEBRY. ZÁKLADNÍ ZELENOŽLUTÁ BARVA JE PŘEKRYTÁ ČERVENÝM ŽÍHÁNÍM. DUŽNINA ŽLUTAVÁ, NASLÁDLÁ, VELMI ŠŤAVNATÁ, AROMATICKÁ., JEMNÁ. 

 

- CENA 150,-

 

 

GOLDEN DELICIOUS SMOOTHY 

Golden-delicious

 ODRŮDA KUŽELOVITÉHO TVARU S VÝRAZNÝMI ŽEBRY, ZELENĚ POZDĚJI ZELENOŽLUTÉ BARVY S VÝRAZNÝMI LENTICELAMI, JEDNÁ SE NERZIVÝ KLON. DUŽNINA KRÉMOVÉ BARVY, VELMI SLADKÁ, JEMNÁ. ODRŮDA JE VHODNÁ DO TEPLÝCH A STŘEDNÍCH POLOH. 

- CENA 150,-

ANDERA®

Angold

PLOD JE KUŽELOVITĚ PROTÁHLÝ, VELKÝ, ZELENOŽLUTÁ ZÁKLADNÍ BARVA JE PŘEKRYTA ROZMYTĚ ČERVENÝM ŽÍHÁNÍM. DUŽNINA JE KRÉMOVĚ BÍLÁ, PEVNÁ, SLADCE NAVINULÁ AŽ NAKYSLÁ, ŠŤAVNATÁ. 

- CENA 150,- 


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.